Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Informacje o firmie Odblokuj nowe produkty!
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Odblokuj nowe produkty!

2024-04-30

Najnowsze wiadomości o Odblokuj nowe produkty!

Szybki i prosty, precyzyjny i wygodny, zawsze i wszędzie, gotowy do użycia i wyrzucenia...

Połączenie tych słów, które są praktyczne i wygodne dla klientów końcowych, jest nowym produktem wprowadzonym przez Amp- future Biotech - Pocket Detection Guardian.

najnowsze wiadomości o firmie Odblokuj nowe produkty!  0

Bazując na technologii szybkiej amplifikacji kwasu nukleinowego isotermicznego wieloenzymów MIRA, Amp- future Biotech opracował niewielkie urządzenie do samodzielnego wykrywania, które może być stosowane w gospodarstwach domowych, hodowli i sadzenia,Uczestnicy bez specjalistycznego wykształcenia mogą wykonywać wykrycie samodzielnie poprzez proste szkolenie.który ma taki sam poziom co PCR.

  • Stare osoby i dzieci, które nie są w stanie podróżować, mogą wykonywać wykrycie w domu,jednocześnie chroniąc prywatność pacjenta.
  • wykrywanie hodowli i sadzenia na miejscu, niezależnie od tego, czy chodzi o duże gospodarstwa hodowlane, czy pole rolne,Pocket Testing Guardian jest wyposażony w zasilanie do wykrywania w środowisku pozalaboratoryjnym, przyspieszając skuteczność kontroli pierwszej linii i zmniejszając straty ekonomiczne w branży hodowli i sadzenia.
  • W środowisku domowym Pocket Testing Guardian może pomóc zwierzętom domowym w wykryciu chorób bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, co jest wygodne i szybkie.Może również przyspieszyć skuteczność wykrywania chorób zwierząt domowych w szpitalach i zwiększyć zdolność obsługi usług wykrywania.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Zestaw wzmacniający izotermiczny Sprzedawca. 2023-2024 ampfuturebio.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.