Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Informacje o firmie Precyzyjne techniki molekularnej diagnostyki: zastosowania diagnostyczne w wirusach grypy i gorączki denga
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Precyzyjne techniki molekularnej diagnostyki: zastosowania diagnostyczne w wirusach grypy i gorączki denga

2023-12-06

Najnowsze wiadomości o Precyzyjne techniki molekularnej diagnostyki: zastosowania diagnostyczne w wirusach grypy i gorączki denga

Zmiana pory roku jest punktem wysokiej częstości występowania wirusów grypy, co powoduje nowe wyzwania dla naszego układu odpornościowego.

 

4.jpg

 

Te wirusy są gorącym problemem zdrowia publicznego, i było wiele obaw o środki ochronne, i jak szybko zdiagnozować, czy jesteś zainfekowany, czy nie.leczyć go w odpowiednim czasie, i odciąć środki transmisji.

 

2.jpg2.jpg

 

Grypa A i B

W ostatnim czasie, pod wpływem zimnego powietrza na północy, grypy A i B są częste, ponieważ są one zazwyczaj bardziej aktywne jesienią i zimą.trwające od jesieni każdego roku do wiosny następnego roku.

Obecnie szczególną uwagę należy zwrócić na główne epidemie A H1N1 i H3N2, szczególnie na dzieci i osoby starsze.Wirus rozprzestrzeni się na ludzi w pobliżu przez kropelki w powietrzu.; ponadto może się rozprzestrzeniać poprzez kontakt z powierzchniami zanieczyszczonymi wirusem, co może szybko powodować dużą liczbę przypadków.

Objawy kliniczne to: wysoka gorączka, kaszel, ból gardła, zatokę nosa i ból mięśni.

 

3.1.jpg3.2.jpg

 

Ochrona przed wirusem dengue

Południowo-zachodni region, z jego ciepłym klimatem i wysoką wilgotnością, jest podatny na wirusa dengue, głównie poprzez ukąszenia komarów, a jego nośnikami są komary Aedes aegypti i Aedes albopictus,aktywne w ciągu dnia, zwłaszcza wczesnym rankiem i o zmierzchu, więc grupy, które są często nękane przez komary, muszą zwrócić na to uwagę.

Po zakażeniu wirus rozprzestrzenia się szybko i bolesnie, a objawami klinicznymi są: wysoka gorączka, ból głowy, ból oczu, ból stawów i mięśni, wysypka, skłonność do krwawienia.

W związku z tym szybka diagnoza ma bardzo istotną wartość kliniczną, która sprzyja terminowemu zakończeniu diagnozy choroby,podejmowanie środków terapeutycznych w celu zmniejszenia szkód spowodowanych chorobą u pacjenta.

 

Podział interpretacji: wysoka częstość występowania wirusa i terminowa diagnoza za pomocą technik diagnostyki molekularnej.

Technologia diagnostyczna molekularna: terminowe wykrywanie wirusów

W tej niewidzialnej wojnie molekularna technologia diagnostyczna jest jak ostry miecz.

Tradycyjne metody diagnostyczne wymagają około 2 godzin, natomiast technologia termostatycznego badania szybkiego kwasu nukleinowego jest skrócona do 40 minut,i technologia MIRA (Multi-enzymatic Rapid Nucleic Acid Amplification) jest nawet krótsza niż 5-20min, co pozwala na dokładną diagnozę w możliwie najkrótszym czasie po inwazji wirusa.

 

Szybki test technologii MIRA, szybka ochrona życia i zdrowia

 

4.jpg

 

AmpFuture's Multi-Enzyme Rapid Amplification of Nucleic Acids (technologia MIRA) może wzmacniać kwasy nukleinowe w stałej temperaturze 39°C-42°C, co może być zakończone szybko w ciągu 20 minut,i wrażliwość może osiągnąć ten sam poziom co PCR.

Ponadto technologia MIRA nie polega na złożonym sprzęcie i może być obsługiwana na miejscu w środowiskach pozalaboratoryjnych i jednostkach podstawowej opieki zdrowotnej, co ułatwiawygodne i szybkie rozpoznanie.

 

5.jpg

 

Zróżnicowane formy produktów odczynników: płynne, liofilizowane, mikrosfery itp.; różnorodność wyników wyświetlania: elektroforesa żelowa, krzywe fluorescencji, próbki z złota koloidalnego itp.;Stabilna wydajność, łatwy w obsłudze, wygodny do przechowywania i transportu.

 

6.jpg

 

Jednocześnie, przy wykorzystaniu MIRA jako podstawowej technologii platformy, opracowaliśmy serię produktów pomocniczych, takich jak "Ultra-fast Nucleic Acid Release Technology","Dwukanałowy detektor fluorescencji o stałej temperaturze""Zintegrowany w pełni automatyczny system wykrywania zamkniętych", "samodetekcyjne urządzenie do wykrywania kwasów nukleinowych" i "i dążą do stworzenia całkowitego rozwiązania w dziedzinie szybkiego wykrywania cząsteczek.

 

7.jpg

 

Amp-Future Bio dostarcza profesjonalne produkty i usługi techniczne oraz nawiązało głębokie stosunki współpracy z wieloma instytucjami szkolnictwa wyższego i jednostkami badań naukowych,Coraz więcej projektów i artykułów badawczych, aby spotkać się z Tobą i lepiej przyczynić się do ochrony życia i zdrowia.

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Zestaw wzmacniający izotermiczny Sprzedawca. 2023-2024 ampfuturebio.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.