Wyślij wiadomość
Aktualności
Do domu > Aktualności > Informacje o firmie Spójrzmy na największe chińskie wystawy badań klinicznych.
Wydarzenia
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się teraz

Spójrzmy na największe chińskie wystawy badań klinicznych.

2024-03-22

Najnowsze wiadomości o Spójrzmy na największe chińskie wystawy badań klinicznych.
 

W dniach 16-18 marca 2024 r. w Chinach odbyło się XXI China Association of Clinical Laboratory Practice Expo.To największe spotkanie w chińskiej branży diagnostyki in vitro., w którym uczestniczyło ponad 1 300 firm zajmujących się diagnostyką in vitro oraz wielu renomowanych ekspertów branżowych i profesorów, którzy uczestniczyli w konferencjach związanych z tą dziedziną.

najnowsze wiadomości o firmie Spójrzmy na największe chińskie wystawy badań klinicznych.  0

Amp Future wzięła udział w tym wielkim wydarzeniu ze swoją opatentowaną technologią - MIRA (Multienzyme Isothermal Rapid Amplification), pokazując na miejscu zestawy reagentów do szybkich badań i kompaktowe urządzenia testowe.W porównaniu z technologią PCR, MIRA jest bardziej odpowiedni do zastosowań POCT molekularnych, oferując znaczące zalety w laboratoriach systemu medycznego, szybkie scenariusze testowania chorób zakaźnych,dokładne wykrywanie układu oddechowego, reprodukcyjnechoroby, patogenów itp., z ograniczeniem wykrywalności tak niskim jak 1-5 kopii/μl. Wykazuje również prostotę i skuteczność w zastosowaniach takich jak hodowla i sadzenie na miejscu, badania zwierząt domowych,i wykrywanie źródła mięsa, przyspieszenie prac badawczych i badań przesiewowych.

najnowsze wiadomości o firmie Spójrzmy na największe chińskie wystawy badań klinicznych.  1

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o MIRA, która reprezentuje przyszłość technologii szybkiego testowania kwasów nukleinowych i dołączyć do nas w rozwoju wykrywania chorób.

 

 

 

Wyślij do nas zapytanie

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Zestaw wzmacniający izotermiczny Sprzedawca. 2023-2024 ampfuturebio.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.